Адміністративні справи

Адміністративні спори – це справи, у яких однією зі сторін виступає суб’єкт владних повноважень.

Жодна як фізична, так і юридична особа не може відгородити себе від контактів із владними органами держави. У той же час, всім відомо, що спілкування з державними службовцями характеризується безліччю паперових, бюрократичних процедур, нерівністю, складною ієрархічною структурою чиновників, застосуванням мір адміністративного стягнення й постійних суперечок. Саме тому адміністративний адвокат – дуже потрібний фахівець у сфері юриспруденції.

Найбільш частими адміністративними справами, з якими стикаються фізичні особи, є адміністративні правопорушення, пов’язані з керуванням транспортних засобів (у тому числі, керування в нетверезому стані, перевищення швидкості, виїзд на зустрічну смугу і так далі). Адвокат по адміністративним правопорушенням при необхідності приїде на місце події, ознайомиться з матеріалами ваших інтересів.

Для юридичних осіб найбільш частими адміністративними справами є суперечки з податковими й митними органами. Обидві ці сфери є одними із найскладніших, вони вимагають не тільки специфічних знань у юриспруденції, але й наявності певного досвіду спілкування з державними органами. Наш адвокат по адміністративним справам визначить найбільш оптимальний варіант захисту ваших прав та інтересів у зв’язку із суперечкою, що виникла, проведе всі необхідні процесуальні дії і забезпечить оперативне й надійне отримання результату.

Звернувшись в нашу компанію, ви можете отримати такі послуги:

  1. початкова консультація фахівця з адміністративного права;
  2. визначення оптимальної схеми ведення адміністративної справи;
  3. досудове врегулювання адміністративної суперечки;
  4. складання й подача позову, клопотання, заяви та інших процесуальних документів у судовому процесі;
  5. захист прав та інтересів у суді в м. Київ, або дистанційне ведення справи в судах на території України;
  6. представництво інтересів у правоохоронних і державних органах;
  7. юридична допомога при адміністративному порушенні;
  8. збір та подача доказів у справі;
  9. оскарження адміністративного стягнення.

Представник органу державної влади завжди перебуває у більш виграшному положенні і має більший вплив, ніж особа, що бажає оскаржити його дії. Тому практика показує, що оскарження дій суб’єкта владних повноважень у вищому органі найчастіше не є дієвим методом впливу. Але не всі хочуть затягувати рішення питання на строк тривалого судового розгляду. Адміністративний юрист, що буде представляти ваші інтереси, зможе вже на стадії досудового врегулювання суперечки зібрати максимально можливий пакет доказів, підготуватися до суду і підтвердити серйозність ваших намірів. Іноді вже й це є ключовою підставою для того, щоб орган влади пішов вам назустріч.

*Вартість вказана приблизно і може змінюватися в залежності від витраченого часу.
*Ризик перенесення засідання несе клієнт, так як заздалегідь офіційна інформація не публікується.
*Ми не гарантуємо рішення суду. Але гарантуємо якісне супровід кращими адвокатами.

Записатися на консультацію

Дзвоніть нам за телефонами або заповніть форму та ми Вам передзвонимо протягом 2 годин