Цивільні справи

Цивільні справи містять у собі величезний перелік майнових і немайнових правовідносин юридично рівних учасників. Будь-який громадянин, організація, а також суб’єкти публічного права, щодня вступають у цивільні правовідносини. Відповідно, порушення, невизнання або заперечування прав та інтересів у рамках цивільного процесу – одна з найбільш частих проблем у щоденному житті кожного, для рішення якої необхідний юрист по цивільним справам.

Суперечки, які регулює цивільне право, і послуги, що надасть адвокат:

  1. Майнові суперечки – визнання або заперечування права власності, узаконювання самочинних будівель, розподіл спільного майна.
  2. Договірні відносини – комплексний супровід складання, внесення змін і розірвання всіх видів договорів (купівля-продаж, оренда, застава (іпотека), дарування, страхування і т. д.), стягнення заборгованості по договорам і розпискам, заперечування договорів або окремих їхніх положень.
  3. Житлові питання – вселення, виселення, розділ житла, виділення частини в праві власності, визначення порядку розпорядження спільним житлом.
  4. Спадкові суперечки – складання й заперечування спадкоємного договору, заповіту, консультація про порядок вступу у спадщину, права і послідовності спадкоємців, представлення інтересів на всіх етапах спадкування.
  5. Сімейні спори – складання шлюбного договору, встановлення режиму окремого проживання, розірвання шлюбу, стягнення аліментів, встановлення батьківства, позбавлення батьківських прав, оформлення дозволу на виїзд дитини.
  6. Завдання збитків – відшкодування прямих матеріальних, а також моральних збитків, представництво у справах по ДТП.
  7. Захист прав споживачів – представництво споживачів у всіх інстанціях, відновлення порушених прав, стягнення збитків.
  8. Трудові відносини – відновлення на роботі, стягнення заробітної плати й інших належних сум, оскарження застосування мір дисциплінарної відповідальності, захист від порушень трудового законодавства.
  9. Інтелектуальна власність – реєстрація ТМ, захист авторського права, складання ліцензійних угод.

Особливо багато конфліктів виникає у сфері податкового законодавства. Складність і завуальованість положень Податкового кодексу призводить до того, що кожна зі сторін починає трактувати його на свою користь. Господарський спір– єдиний вихід для підприємства (індивідуального підприємця), щоб довести свою правоту і заощадити пристойні суми, які вимагають погасити податкові органи.
Тільки досвідчений адвокат знає, як витлумачити всі неточності законодавства на користь платника податків.
Ще один важливий нюанс: норми податкового законодавства в нашій країні часто змінюються. До однієї статті Податкового кодексу можуть додаватися інструкції, роз’яснення та інші документи. Встежити за всіма нововведеннями може тільки досвідчений правознавець.

Правда, навіть якщо господарський спір з податковою закінчиться на користь юридичної особи (іншого суб’єкта підприємницької діяльності), все ж краще заздалегідь цей спір не допустити, запобігши його. Підписавши договір з нами на абонентське обслуговування, ви позбудетеся проблем з фіскальними органами і збережете свої кошти.

Три причини, чому допомога юриста так потрібна на всіх етапах врегулювання суперечок:

  1. Суперечка по цивільним питанням може виникнути в будь-якої людини, оскільки із цим видом правовідносин ми так чи інакше стикаємося щодня. Але, коли все-таки суперечка виникає, ви оцінюєте ситуацію з погляду моралі, емоцій, справедливості. Ваша думка, у цьому випадку, може не збігатися з думкою законодавця. Цивільний юрист оцінить реальні перспективи й можливий результат справи. Тільки тоді ви зможете прийняти правильне рішення про подальші свої дії, щоб не погіршити ситуацію.
  2. З огляду на великий обсяг можливих цивільних справ, ви повинні розуміти, що не існує єдиного консолідованого акту, який би регулював вашу ситуацію. Вам доведеться ознайомитися із сотнями сторінок законодавчих актів, щоб скласти невелику заяву в банк, обсягом усього до 3-х сторінок. Адвокат у цивільному процесі зможе оперувати максимально можливою теоретичною базою для захисту ваших інтересів.
  3. Навіть якщо вам вдасться домогтися відшкодування матеріального збитку, з огляду на тимчасові й моральні (а іноді й матеріальні) витрати на різні розгляди, моральна компенсація була б дуже доречною. Але в Україні даний вид відшкодування не настільки розповсюджений, як за кордоном. Чітких вказівок, як обґрунтувати й довести необхідність відшкодування морального збитку, не існує. Тому зробити це часто дуже складно. Адвокати по цивільним справам володіють реальним практичним досвідом, що дозволить їм підвищити ваші шанси до максимуму.

    *Вартість вказана приблизно і може змінюватися в залежності від витраченого часу.
    *Ризик перенесення засідання несе клієнт, так як заздалегідь офіційна інформація не публікується.
    *Ми не гарантуємо рішення суду. Але гарантуємо якісне супровід кращими адвокатами.

Записатися на консультацію

Дзвоніть нам за телефонами або заповніть форму та ми Вам передзвонимо протягом 2 годин